Jdi na obsah Jdi na menu
 


Comeback

 

1. díl - Křeslo

2. díl - Gott ex machina

3. díl - Souboj Titánů

4. díl - Pomáhat a chránit

5. díl - Pravidla rodinného provozzu

6. díl - Je jaro…

7. díl - Lupiči

8. díl - Zdravý a nemocný

9. díl - Modelka

10. díl - Lexa a porno

11. díl - Giganti

12. díl - Zlatá rybka

13. díl - Sliby chyby

14. díl - Simonina volba

15. díl - Taneční

16. díl - Heavy_Christmas

17. díl - Jmenuje se Dagmar!

18. díl - CzechSteh

19. díl - Mrtvý muž

20. díl - Berňák

21.díl - Scrabble trable

22.díl - Koprovka

23. díl - Norozzeniny

24.díl - Rozzvod               

25.díl - Prohozz

26.díl - Težká hodina

27.díl - Pan Prase odchází

28.díl - Absťák

29.díl - Krev, Pop a Slzy

30.díl - Boží mlýny

31. díl - Změna je pivo

32. díl - Děvečka z Lidečka

33.díl - Komu zvoní hrany

34.díl - Zlatá ledvina

35.díl - Boží frisbee

36.díl - Cesta do Vtelna

37.díl - Zbohem, Káhiro!

38.díl - Bejk

39.díl - Křik kormorána

Postavy

 

Iva

(Kristýna Leichtová)

Tapeta Comeback

 

 

Tomáš Pacovský 

(Tomáš Matonoha)

Tapeta Comeback

(Simona Babčáková)

 
Tapeta Comeback

Simona Bůčková (38) je drsná, životem vycepovaná barmanka. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá, spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit. Zejména Tomáš si k ní chodí pro rady a uklidnění. Manžel od ní utekl a vzal si s sebou kromě dětí všechno, co pobral. Simona prakticky pořád pracuje ve své Hospodě u Jezevce, takže má na své děti minimum času. Pro hrubé slovo nejde daleko.

 

(Marie Doležalová)

 

Tapeta Comeback

Saša (16) alias Alexandra Bůčková je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu a moc toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji málokdy někdo poslouchá. Nemůže se ubránit dojmu, že ji všichni přehlížejí, světlo se zřejmě kolem ní tak zvláštně láme, že není vidět. Má pocit, že je v životě předurčena k prohrám, a každá událost, ke které kolem ní dojde, ji v tom pocitu jenom utvrdí. Smůla se jí lepí na paty jako psí exkrementy v parku, ale ona se kvůli tomu nerozčiluje. Má ráda školu, ale snaží se to utajit, aby ji spolužáci nezlynčovali.

 

(Martin Dejdar)

 

František Pacovský (50), Tomášův starší bratr, který celý svůj život zasvětil tvrdému rocku. Jeho skupina Krakatice, do které se mu podařilo zlanařit pouze svého bratra, to nedotáhla ani k prvnímu koncertu. Když Tomáš Krakatici opustil a začal zpívat pop, Ozzák se zařekl, že už s ním nikdy v životě nepromluví. Několik let mu to dokonce vydrželo, ale narození Tomášovy dcery Ivy ho přitáhlo zpátky do rodinného hnízda. Dobrosrdečný Tomáš ho zaměstnal ve své prodejně desek. Jenže Ozzák je velmi svérázný prodavač, který striktně rozděluje hudbu na dobrou a špatnou – tu špatnou prodávat nechce a tu dobrou rozdává i zadarmo.

 

Marcelka

(Dana Batulková)

Tapeta Comeback

Marcelka Divićová (40), Někdejší fanynka Tomiho Paciho se po letech vynořila z anonymity jako finančně zajištěná zralá žena, aby svému idolu nezištně splatila vše, co jí svými písněmi dal. Většina lidí už na Tomiho dávno zapomněla, ale ona ne. Dodnes si živě vybavuje vyprodaný koncert ve Slaném, kde se svému idolu přiblížila takřka na dotek. Když ho po dvaceti letech spatří již trochu opotřebovaného, ihned ví, kterým směrem napřít svoji aktivitu. Usoudí, že Tomášův obchod s deskami potřebuje stůj co stůj dát do pořádku a okamžitě se dá do práce, ať už se to někomu líbí nebo ne.

 

Tapeta Comeback

(Jakub Žáček)

Co mají společného podivná existence Horváth, nachmelený otorinolaryngolog, moderátor Petr Vlk, krotitel divé zvěře Mňahončák, všehoschopný messenger nebo trhlý chovanec ústavu? Tvář a hlas Jakuba Žáčka.